Aktuality

Interaktivní učební pomůcky jsou doplňkem k výkladovým učebnicím účetnictví. Jejich cílem je zatraktivnit výuku účetnictví a ve větší míře studenty aktivně zapojit do samotného procesu výuky.

Interaktivní učební pomůcky obsahují například videoukázky doplněné o výpočty, rozbory apod., které mají za cíl více přiblížit a vysvětlit příslušnou problematiku na bází případových studií. Studenti na základě shlédnutí jednotlivých ukázek mohou s vyučujícími rozebírat konkrétní účetní situace, navrhovat různé varianty řešení a poté svoje návrhy porovnat s řešením uvedeným v rámci interaktivních materiálů.

Součástí každé kapitoly jsou také testové otázky, na kterých si studenti mohou ověřit, nakolik danou problematiku zvládli.

Kompletní interaktivní učební pomůcky jsou studentům a vyučujícím k dispozici v připravované sekci Interaktivní výuka. Níže jsme z jednotlivých interaktivních pomůcek zařadili pouze videoukázky, které jsme navíc doplnili o ty části nahrávek, které se do oficiální verze nedostaly.

Co se do oficiální verze nevešlo

Učebnice účetnictví

Učebnice účetnictví pro studenty středních a vysokých škol.

Učebnice účetnictví Štohl Znojmo

Učebnice účetnictví

Online platby

Na tomto webu můžete využít množství platebních metod.

GoPay
 
 

Ukázka výukové aplikace
Jak hodnotíte moderní výukové metody používané na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě?

 
 
Přihlášení uživatelé mají přístup k dalším dokumentům v této sekci.